בניית תוכנית

נתאים את השיפוץ והעיצוב למצב הקיים. אני בונה לכם תוכנית עבודה, סרטוט ועיצוב. יש בידי גם את הכלים האדריכליים והניסיון הרב שיוצרים עבודה הרמונית שתבטא בשלמות את היחודיות שבכם. אפנה לבתי העסק שאיתם אני עובדת, ואשיג את חומרי הגלם הטובים ביותר במחירים המשתלמים ביותר. התקציב שלכם כרגע הוא מוגבל, ואני יוצרת בעבורכם רשימת פריטים שניתן להשלים ולשמר את העיצוב המיוחד שיצרתי לבית הכנסת, כך במידה ובהמשך מישהו יהיה מעוניין לתרום לכם הוא יוכל לקנות מהרשימה הקיימת, ובכך לשמור על האיזון העדין של העיצוב המבטא את מי שאתם, במקום שיווספו עוד פריטים שאינם שייכים לאווירה שייצרנו יחד.

פגישת ייעוץ והכוון

זה המקום שלכם לספר את החלומות שלכם, ולתאר לאוזנינו כיצד הייתם רוצים שהבית כנסת יראה. נתעכב על סגנון, על האמירה שאותה אתם רוצים להביע, צבעים מועדפים, והערכים שמעצבים את היחודיות של הקהילה שלכם, נוודא שהעיצוב יביע בדיוק את מה שאתם ויצור את האוירה הנכונה שתלווה אתכם בתפילות ובשמחות שיתקיימו בבית הכנסת. וכל זאת על פי התקציב שיש לכם. נבנה תוכנית עבודה שתתאים לכם, ואף נוכל לסייע לכם בתהליך גיוס הכספים והתרומות.

מלאכת השיפוץ

תיעשה על ידי מיטב אנשי המקצוע, איתם יש לנו ניסיון של 25 שנה, וכל זאת בפיקוח שלי מתחילת העבודה ועד סופה, על מנת לוודא שהיא נעשית בדרך האיכותית ביותר! ואחר כך…אתם נכנסים לבית הכנסת שעיצבנו יחד, וממלאים אותו בשמחה ותפילה, בהתאם לאווירה והאמירה שלכם.

גיוס תרומות לשיפוץ/עיצוב בית הכנסת

אנחנו מנוסים בשיפוץ, עיצוב בתי כנסת, לכן אנחנו יודעים גם להנחות אתכם איך לגייס תרומות בקרב קהל המתפללים שלכם. נשמח, בנוסף, לתת לכם במה באתר שלנו, בכדי לאפשר לתורמים להיות שותפים במצווה שלכם ולגייס תרומות נוספות.